KONST / Litografier / Litografi 13581528
nr 1358 1528
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Litografi, Ej signerad. Motivet: 45x62 cm
Kondition: fuktskada
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:08:32
2/11 17:35:50
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund